ZİYARETÇİLERİNİZ YALAN SÖYLEMEZ!

Websitesi ziyaretçilerinizi, potansiyel müşterilere ve satışlara dönüştürmeyen bir web sitesine veya açılış sayfasına gönderiyorsanız, arama motorlarında daha yüksek sıralamada olmanız yada reklamlarınızdan elde ettiğiniz ziyaretçileri ne kadar uygun maliyetlerle elde ettiğinizi konuşmak  anlamsızdır! En iyi şirketler ve markalar bize güveniyor çünkü Online  Pazarlama yöntemlerimiz çalışıyor. Sizinle olan ilişkimizin başarısını, işinize ne kadar kâr ve değer getirdiğimiz konusunda değerlendiririz. Konuştuğumuzda, size kârı en üst düzeye çıkarmak için önümüzdeki üç adımın tam olarak ne olduğunu göstereceğiz .

ODAK NOKTAMIZ WEB SİTENİZ!

Hizmetlerimizin tümünde odaklandığımız en önemli nokta verimliliği yani performansı arttırmak.Bunun için web sitesi süreçlerinizin her kısmını analiz ederek güncelleme ve düzenlemeler yapmanızı sağlıyoruz.
Sürecimizin ilk aşaması Web Sitesi Analizidir. Bu, tecrübeli Online Pazarlama uzmanlarımızın , şirketiniz için satışları ve olası satışları en üst düzeye çıkarmanın en iyi yolunu anlamak için işinize derinlemesine incelemesidir.

Ölçüm & Değerlendirme

Google Ads reklam hesabını sürekli kontrol ederiz. Harcadığınız her 1 TL bizim paramızmış gibi özen gösteririz.

Şeffaflık

Reklamlarınızı yayınlarken, reklam bütçesini asla bize göndermezsiniz. Sizin adınıza açılan Google Ads hesabına yetki alırız ve tüm şeffaflığımızla reklam hesabınızı yönetiriz.

Premium Destek

İşimize olan aşkımızdan mesai kavramı bize göre değil 🙂 Bu yüzden haftanın herhangi bir gününde ve herhangi bir saatinde size destek vermek için işimizin başındayız..

Başlamaya Hazır mısınız?
Bir Kahve içmeye ne dersiniz?