BÜYÜK SATIŞLARA GİDEN YOL!

Google Adwords yeni adıyla Google Ads Tıklama Başı Ödeme (PPC) reklamcılığı, işletmeniz için potansiyel satışlar ve satışlar oluşturmanın en hızlı yoludur. Ürününüz veya hizmetiniz için hazır modda olan satın almaya hazır müşterileri ‘cüzdandan çıkarma’ hedeflemenizi sağlar. Google Ads’e veya diğer reklam platformlarına yatırım yapmıyorsanız, satışları kaçırıyorsunuz ve rakiplerinize pazar payı veriyorsunuz.

REKLAMLARINIZI KARLI HALE GETİRİYORUZ!

“Tıklama” için değil “dönüşüm” için optimize EDİYORUZ
“Google AdWords işimiz için çalışmıyor”. Bu size tanıdık geliyorsa, reklam bilginizin eksik olması nedeniyle boşa nakit harcıyorsunuz ya da dönüşümlerden ziyade tıklamalar ve trafiğe bakan biri tarafından reklamınız yönetiliyor.
Nasıl farklıyız? Adwords kampanyalarınızı yalnızca tıklamalar için optimize etmiyoruz, web sitenizi ve  dönüşüm oranınızı da mümkün olduğunca optimize ediyoruz.Kampanyanızdaki her değeri reklamınızı karlı hale getirmek için analiz ediyoruz.

Ölçüm & Değerlendirme

Google Ads reklam hesabını sürekli kontrol ederiz. Harcadığınız her 1 TL bizim paramızmış gibi özen gösteririz.

Şeffaflık

Reklamlarınızı yayınlarken, reklam bütçesini asla bize göndermezsiniz. Sizin adınıza açılan Google Ads hesabına yetki alırız ve tüm şeffaflığımızla reklam hesabınızı yönetiriz.

Premium Destek

İşimize olan aşkımızdan mesai kavramı bize göre değil 🙂 Bu yüzden haftanın herhangi bir gününde ve herhangi bir saatinde size destek vermek için işimizin başındayız..

Başlamaya Hazır mısınız?
Ücretsiz Reklam Yönetimi ve Site Analizi İster misiniz?