Her ay milyonlar Facebook’a giriş yapıyor! Satın almaya hazır olan bu devasa piyasaya girmeyi ihmal etmeyin

KAÇ KİŞİYİ RAKİPLERİNİZE KAPTIRIYORSUNUZ?

Facebook şu anda günde 4 milyardan fazla “gönderi beğeniliyor” üreten yaklaşık 1,4 milyar aktif kullanıcıya sahip Gerçek şu ki: Facebook artık sosyalleşmek için değil. İşinizi büyütmek için. Ancak, Facebook’u zaten sizin avantajınıza kullanan o anlayışlı işletme sahiplerinden biri değilseniz, şansınızı sayısız müşteriye rekabette kaybediyorsunuz ve tekerleklerinizi reklamsız yöntemlerle döndürüyorsunuz.

DOĞRU HEDEFLEME DOĞRU MÜŞTERİ!

Çok az sosyal medya platformu, işletmelere Facebook kadar esneklik ve pek çok hedefleme aracı sunuyor. Facebook milyonlarca insana anında ulaşabileceğiniz bir yer olmakla kalmaz, aynı zamanda optimum sonuçlar için ideal beklentileri öngörmenizi sağlar. Ekibimiz size yaşa, cinsiyete dayalı potansiyel müşterileri hedefleyen etkili bir Facebook reklam kampanyayı nasıl yürüttüğümüzü gösterebilir.
Konum, ilgi alanları, hangi gönderileri ve sayfaları “sevdiklerini” ve daha fazlasını. Bu değerli verileri, ideal müşterilerinize size ihtiyaç duyduklarını bilmeden önce (ve rekabet onları yakalamadan önce) ulaşan daha etkili reklam kampanyaları oluşturmak için kullanırız.

Ölçüm & Değerlendirme

Sıralama sonuçlarınızı ve bu sıralama sonuçları için dönüşüm oranlarınızı sürekli takip etmekteyiz.

Strateji

Belirlemiş olduğumuz strateji ile son Google güncellemerine göre sürekli gelişen ve değişen planlar sunmaktayız.

Premium Destek

İşimize olan aşkımızdan mesai kavramı bize göre değil 🙂 Bu yüzden haftanın herhangi bir gününde ve herhangi bir saatinde size destek vermek için işimizin başındayız..

Başlamaya Hazır mısınız?

Ücretsiz Site Analizi İster misiniz?